Proč individuální výuka?

Vzpomenete si, kdy jste naposledy dostali něco jen tak? Nebo jste měli nějakou výhodu? My vám jich nabízíme hned několik!

  • využívejte naše moderní učebny v centru Uh. Hradiště anebo za vámi budeme dojíždět do práce
  • určete si čas, který vám vyhovuje. Ve všední dny kdykoliv mezi 7 ráno a 20.30
  • den i čas výuky můžete měnit nebo zrušit, nejpozději však s 24 hodinovým předstihem
  • vyberte si lektora i obsah jazykového kurzu
  • zvolte si způsob platby, který vám vyhovuje 

 

Záruka kvality

Každý jazykový kurz má jasný cíl, kterého chce student dosáhnout. Chcete se naučit jazyk? Potřebujete zopakovat gramatiku? Čeká vás odjezd do zahraničí a potřebujete se rozmluvit? Nebo vás čeká pracovní pohovor a potřebujete oprášit konverzaci? Ať už je vaše motivace různá, my nestavíme vzdušné zámky a proto vám vždy zaručujeme:

Profesionalitu

Administrační i lektorský tým je složen z odborníků, který přesně ví, co potřebujete. S nadšením se vám budeme vždy plně věnovat a překonáme vaše očekávání.

Monitoring

Pravidelně pro vás zpracováváme statistiku docházky, výsledky testů, sledujeme a vyhodnocujeme váš pokrok a vaši spokojenost s výukou. Jsme přímo posedlí přidanou hodnotou.

Flexibilitu

Individuální jazykové kurzy neznamenají pouze výuku jako takovou, ale i veškerou péči a administrativní podporu. Garantujeme vám, že jakékoliv vaše požadavky, dotazy či přání budeme řešit okamžitě. Držíme slovo.

 

Kontakt

Ohledně individuální výuky kontaktujte Annu na tel. 724 587 043 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jste firma a chcete svým zaměstnancům zajistit bezplatné jazykové vzdělání?

Využijte dotace, která vám sami zařídíme.